+7 (7232) 70-02-44
+7 (7232) 75-42-12
Итоги участия школьников Восточно-Казахстанской области в заключительном этапе ХІV Республиканского конкурса исследовательских работ и творческих проектов «Зерде»
01 Фев, 16:04

С 30 января по 1 февраля 2019 года на базе республиканского учебно-оздоровительного центра «Балдаурен» в г. Щучинск Акмолинской области был проведен заключительный этап Республиканского конкурса исследовательских работ и творческих проектов «Зерде» для учащихся 1-7 классов. Конкурс проводится ежегодно для развития интеллектуально-творческого потенциала личности учащихся начальной и основной школы путем совершенствования навыков исследовательского поведения и развития исследовательских способностей.

На конкурс со всех регионов собралось более 500 школьников. Команду Восточно-Казахстанской области представляли 28 учащихся (23 проекта). Юные исследователи достойно приняли участие, представив свои творческие проекты с интересными и уникальными темами.

По результатам конкурса в копилке достижений сборной ВКО 12- первых, 9 –вторых и 7– третьих мест.

I дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

Сайлаубекова Іңкәр – Өскемен қаласы, №47 орта мектептің 1 сынып оқушысы;

Аскерханова Аружан – Ұлан ауданы, Б. Ахметов атындағы орта мектептің 4 сынып оқушысы;

Асқар Нұрислам – Семей қаласы, №6 гимназияның 4 сынып оқушысы;

Демесинов Алижан – Семей қаласы, №6 гимназияның 4сынып оқушысы;

Бақытжан Арнұр – Күршім ауданы, №3 Күршім гимназиясының 3 сынып оқушысы;

Ерофеева Ксения – Алтай ауданы, №2 Жаңа-Бұқтырма орта мектебінің 6 сынып оқушысы;

Канапиянова Ляйля – Семей қаласы, Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназияның 3 сынып оқушысы;

Сулейманов Рауан – Семей қаласы, Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназияның3 сынып оқушысы;

Қаби Исламнұр – Өскемен қаласы, «Нұрорда» мектеп-лицейінің 5 сынып оқушысы;

Мальцев Руслан –Жарма ауданы, В. Маяковский атындағы орта мектептің 2сынып оқушысы;

Рамазанов Әміре – Өскемен қаласындағы облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 6 сынып оқушысы;

Серікқан Рамазан – Күршім ауданы, Жолнұсқау орта мектебінің 7 сынып оқушысы.

II дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

Әбілтаева Ниана – Семей қаласы, №22 орта мектептің 4 сынып оқушысы;

Есболқызы Елдана – Күршім ауданы, №3 Күршім гимназиясының 5 сынып оқушысы;

Затеев Богдан – Өскемен қаласындағы облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің 6 сынып оқушысы;

Золотавина Арина –Күршім ауданы, №1 орта мектептің 5 сынып оқушысы;

Иманбаев Марғұлан – Семей қаласы, №37 гимназияның 3 сынып оқушысы;

Черубаева Ания –Семей қаласы, №37 гимназияның 7 сынып оқушысы;

Қаби Бибіханым – Өскемен қаласы, «Нұрорда» мектеп-лицейінің 3 сынып оқушысы;

Позябко Лаура – Глубокое ауданы, Белоусовка бастауыш мектеп - балабақша кешенінің 3 сынып оқушысы;

Чепурнова Александра – Глубокое ауданы, Белоусовка бастауыш мектеп - балабақша кешенінің 3 сынып оқушысы.

III дәрежелі дипломмен марапатталғандар:

Айнабек Диана – Глубокое ауданы, Степное негізгі мектеп-балабақша кешенінің 3 сынып оқушысы;

Валитова Аяла – Өскемен қаласындағы облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің2 сынып оқушысы;

Воронин Данила – Риддер қаласы, №16 орта мектептің 4 сынып оқушысы;

Жадринова Амина – Өскемен қаласындағы облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейдің4 сынып оқушысы;

Советханов Мақсат – Өскемен қаласы, Қ. Нұрғалиев атындағы №43 мектеп-лицейдің 5 сынып оқушысы;

Труфанов Иван – Өскемен қаласы, №27 орта мектептің 7 сынып оқушысы;

Федорова Арина – Бородулиха ауданы, Т. Аманов атындағы орта мектептің  6 сынып оқушысы.

 

Жеңімпаздар мен олардың жетекшілерін лайықты жеңістерімен құттықтаймыз!